top of page

Deniz Bisikletleri

Deniz bisikletleri uzun yıllardır ulaşım eğlence ve spor amaçlı kullanımda popülerliğini koruyan bir üründür.Kullanımının kolay olması ve kullanıcılar için belge gerektirmemesi hafta sonu sayfiye yerlerinde göl kenarı işletmelerinde ve plaj işletmecileri tarafından tercih nedenidir.Deniz bisikletleri saatlik, yarım saatlik veya 15 dakikalık sürelerle kiraya verilmektedir.Deniz bisikleti kiralama fiyatları bulunulan bölgenin ve ziyaretçi kitlesinin ekonomik durumuna göre belirleniyor.Deniz bisikletlerinin yunus, araba, kuğu, görünümlü olan ve katamaran tekne yapısında olan modelleri en bilinenlerdir.Deniz traktörleri ise ülkemizde daha yeni bir ürün olup plaj ve göllerde her geçen yıl yaygınlaşmaktadır.

AQUAFUNNY Deniz Traktörleri Uzun ömürlü tuzlu deniz  suyuna dayanıklı metal alaşımlardan ve polietilen plastik malzemeden üretilir.

 

Denizden kumsala çikartmak için sadece bir kişi yeterlidir.Tekerlekleri üzerinde yürütülerek istenilen yere kolayca park edilebilir.

 

Kıyıdan binip denize sürülerek yüzdürülebilir.İskele olmayan yerlerde bile ayaklarınızı ıslatmadan denize indirip kullanabilirsiniz.

 

Benzer Modelleri Amerika ve Avustralyadaki plaj ve deniz kenarı işletmelerde kiralama ve bireysel amaçlı olarak kullanılmakta ve yoğun ilgi görmektedir.

 

Deniz bisikleti kullanım alanları, deniz bisikleti fiyatları, deniz bisikleti kiralama
Deniz bisikleti kullanım alanları, deniz bisikleti fiyatları, deniz bisikleti kiralama
bottom of page